Завантаження...

Безкоштовні душові кабіни для водіїв вантажівок у Німеччині ще попрацюють

Безкоштовні душові кабіни для водіїв вантажівок у Німеччині ще попрацюють

Кампанія #LogistikHilft триває у Німеччині вже понад дев'ять місяців. У рамках цього проекту встановили спеціальні санітарні контейнери для водіїв, що дозволяли безкоштовно приймати душ, наприклад, на автостоянках.

 

Програма стала відповіддю на пандемію коронавірусу та широке закриття санітарних приміщень у компаніях. Але що буде з цією справою далі? Чи надходження вакцин проти коронавірусу означатиме, що контейнери поступово виведуть з ладу, і все повертається так, як було? Щойно з цього питання з’явилася деяка інформація.

 

Вже ухвалено рішення, що контейнери з душовими кабінами стоятимуть біля доріг принаймні до червня 2021 року. Усі 19 місць також підготовлені до зимового періоду, тому водії зможуть використовувати їх також за низьких температур. Крім того, тривають попередні переговори щодо розвитку проекту, його підтримання після пандемії та навіть розширення на нові місця.

 

Серед іншого, у справі здійснюється залучення фінансових коштів за підтримки різних компаній з галузі та місцевих громад. За даними німецького журналу Eurotransport, таким чином вже вдалося отримати 74 тисячі євро. Також тривають переговори зі спонсорами встановлення нових контейнерів, які будуть розміщені, серед іншого, в Ульмі, Мангеймі, Аугсбурзі або в Нюрнберзі.

 

Що стосується ставлення влади до цього проекту, то з їхнього боку питання залишається відкритим. Німецький уряд хоче спочатку проаналізувати результати акції, а вже потім оцінити їх.

 

Усі такі душові кабіни можна знайти за допомогою безкоштовної програми для смартфонів Kravag Truck Parking.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.