Завантаження...

Бетонна дорога зі скловолокном. Нові технології – в Україні

Бетонна дорога зі скловолокном. Нові технології – в Україні

У Миколаївській області почався капітальний ремонт 8-кілометрової ділянки дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, де буде використовуватися експериментальна технологія.

 

Про це Укравтодор повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 

Ця ділянка починається в селі Возсіятське і закінчується на кордоні з Кіровоградською областю.

 

На даний момент дорожні робітники фрезерують на ньому старе покриття і облаштовують тимчасову об'їзну дорогу.

 

Експеримент полягає в тому, що ремонт буде проводитися з використанням нових матеріалів і технологій. На ділянці встановлять композитну склопластикову арматуру, після чого покладуть армований цементобетон.

 

У Миколаївській області на 66 кілометрах автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв покладений фінішний шар важкого бетону.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.