Завантаження...

Темпи автоматизації логістики зростають

Темпи автоматизації логістики зростають
Інноваційний термінал компанії "Нова пошта". Фото: М. Сенюк

Майже половина опитаних компаній у світі інвестували інвестують цьогоріч в інновації - хмарну логістику (46%), автоматизацію складських приміщень (45%), прогнозовану аналітику (43%) та штучний інтелект (40%). До 2023 року кількість роботів у промисловому секторі збільшиться на 127%.


З року в рік темпи автоматизації в компаніях зростають. У 2019 році Deloitte зазначила, що кількість підприємств, які більше зосереджувались на цій галузі за останні дванадцять місяців, подвоїлась. Американська консалтингова компанія підрахувала, що автоматизація збільшить продуктивність праці працівників на 27% у найближчі три роки .

 

Протягом наступних п’яти років група DP DHL планує інвестувати 2 мільярди євро в цифровізацію та вдосконалений аналіз даних. Прикладом технології, що використовується в DHL Express, є передбачення операційного обсягу, яке дозволяє прогнозувати потік відвантаження. До 2025 року група буде економити до 1,5 мільярдів євро щорічно на витратах, пов'язаних, зокрема, з транспортом, який споживає понад 20 мільярдів євро. Конкуренти йдуть подібним шляхом.


Згідно з доповіддю Міжнародної федерації робототехніки, глобальна економічна криза, пов’язана з пандемією COVID-19, в довгостроковій перспективі сформує продаж промислових роботів.

 

Роботизація поділяється на два основних типи: промислова, де машини виконують колись ручну роботу людей, і офісна, де комп’ютерна програма, звана роботом, може автоматизувати до 30% адміністративних завдань. Обидва типи доповнюють один одного, - зазначає Маріуш Голєбєвський, віце-президент Abile Consulting.

 

Хвиля автоматизації викликає занепокоєння серед працівників. Майже кожен п'ятий респондент (18,7%) боїться автоматизації своєї роботи, яка може бути замінена новою технологією, - свідчить дослідження Procontent Communication.

 

- Автоматизація роботи забезпечить безперервність роботи та безпеку в складних санітарних умовах. Це неминуче... Світ незабаром визначатимуть сучасні цифрові технології, алгоритми та штучний інтелект. Це вже супертенди, на яких варто будувати свою стратегію, - вважає Еміль Муцінський з Інституту економічного втручання.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.