Завантаження...

Австрія вимагає зимові шини для вантажівок

Австрія вимагає зимові шини для вантажівок

Із початку листопада в Австрії набувають чинності правила про обов'язкове використання зимових шин на вантажівках незалежно від погоди.

 

Про це повідомила прес-служба Федерального міністерства охорони клімату, довкілля, енергетики, мобільності, інновацій та технологій Австрії (BMK).

 

У період з 1 листопада по 15 квітня в Австрії зимові шини є обов'язковими для важких вантажівок. Це правило запроваджують для всіх вантажних автомобілів з максимально допустимою масою понад 3,5 тонни незалежно від погоди і зимових дорожніх умов.

 

У повідомленні зазначено, що шина вважається зимовою, тільки якщо на ній нанесено маркування «M+S», «MS», «M&S» або «M/S». Ця абревіатура розшифровується як багнюка і сніг. Глибина протектора має бути не менше ніж 4 мм, у діагональних шин - 5 мм. Це стосується також всесезонних і шипованих шин.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.