Завантаження...

"АТБ" запустить супутній бізнес – логістичні 3PL-послуги

"АТБ" запустить супутній бізнес – логістичні 3PL-послуги
Логістичні послуги будуть реалізовані у рамках тієї компанії, яка існує

Корпорація «АТБ» готується до того, щоб в 2021 році запустити логістичні 3PL-послуги.

 

Про це повідомив генеральний директор корпорації Борис Марков, передає Інтерфакс-Україна.

 

«Думаю, в наступному році, можливо, не в повному обсязі. Це складний технологічний процес, в основному він залежить не від харда, а від софта. Ми пропрацьовуємо бізнес-процеси і програмний продукт», - заявив він.

 

За словами гендиректора, логістичні послуги будуть реалізовані в рамках тієї компанії, яка існує.

 

«Ми просто будемо брати у нашого постачальника товар в найближчій до нього точці, розвозити його по країні своїм транспортом, своїми силами за оплату. Тобто ми для нього будемо виступати комфортним оператором», - пояснив Марков.

 

До речі, у липні інвестиційна компанія Qarter Partners купила 30% акцій стартапу WareTeka, який надає можливість бізнесу отримувати доступ до складських послуг завдяки автоматизованому процесу взаємодії з великими 3PL операторами.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.