Завантаження...

"Антикварний" негабарит: найстаріший Як-40 перевезли у музей

"Антикварний" негабарит: найстаріший Як-40 перевезли у музей
Для перевезення Як-40 від фюзеляжу довелося відстикувати крило і кіль. Фото: Державний музей авіації
 

Найстаріший зі збережених регіональних літаків Як-40 у жовтні поповнив колекцію Державного музею авіації в Києві. Цей авіалайнер є одним із перших випущених Як-40 - побудований аж 52 роки тому, у 1968-му.

 

Під бортовим номером СССР-87683 його використовували спочатку в Кіровоградській школі вищої льотної підготовки для навчання екіпажів. На той момент виробництво літака тільки почалося, і льотні школи почали навчати льотчиків.

 

У 1971 році борт передали до Києва, де також використовували для тренування курсантів на полігоні аеродромної техніки Київського інституту цивільної авіації (зараз НАУ).

 

Хоча Як-40 стояв лише за 0,5 км від території музею, задля його транспортування від фюзеляжу довелося відстикувати крило і кіль.

 

У музеї відзначають, що його фахівці проведуть зворотнє збирання, а потім реставрацію і фарбування.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.