Завантаження...

"АЛЛО"! Це пошта?

"АЛЛО"! Це пошта?

Компанія «АЛЛО», що віддавна відома як однойменний інтернет-магазин, а віднедавна – як маркетплейс, оголосила про створення нового поштово-логістичного оператора на території України. 24 листопада цей статус було зафіксовано в Єдиному державному реєстрі операторів поштового зв’язку.

 

Компанія надаватиме послуги з доставки та видачі посилок інтернет-замовлень із сайту allo.ua. Відділення поштового оператора «АЛЛО Express» будуть розташовувати в наявних магазинах «АЛЛО» в 140 містах України.

 

Окрім класичних поштових послуг «АЛЛО Express» планує надавати комплекс фінансових сервісів у партнерстві з ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» (Ліцензія Національного банку України №43): переказ грошових коштів без відкриття рахунків та інші фінансові послуги в межах платіжної системи «ЕЛЕКТРУМ» та інших платіжних систем. Уже в найближчому майбутньому цей сервіс буде доступний у всіх відділеннях поштового оператора.

 

«В умовах сьогоднішніх реалій і з урахуванням значного перетікання роздрібних продажів в онлайн, було прийнято рішення перебудувати процеси власної логістики та інвестувати в створення власного поштового оператора. Розвивати сервіс доставки плануємо за двома напрямками: доставка інтернет-замовлень у будь-яке відділення «АЛЛО Express», а також адресна кур’єрська доставка покупцю», – коментує Максим Раскін, CEO ГК «АЛЛО».

 

«АЛЛО» є одним із найдавніших українських рітейлерів смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для дому та відпочинку. Останнім часом, як і низка інших провідних гравців українського сегменту е-комерс, сайт all.ua розширив функціонал до моделі онлайн платформи, на якій працюють чимало продавців різноманітних товарів - від косметики й інструментів до одягу та меблів. 
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.