Завантаження...

380 українських підприємств експортували продукцію в країни ЄС

380 українських підприємств експортували продукцію в країни ЄС

380 українських підприємств експортують продукцію у країни Європейського Союзу.

 

Про це розповіли у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

 

За даними відомства, з цієї кількості мають право експортувати продукцію у ЄС 162 підприємства продукції для споживання людиною та 218 – підприємства нехарчової продукції.

 

Зазначається, що заради контролю якості української продукції двічі за рік були проведені аудити ЄС. Стосувалися контролю виробництва та сертифікація молока/молочних продуктів; контролю за мікробіологічним забрудненням продуктів нетваринного походження.

 

Зокрема, торік провели аудит підприємств, що постачають м’ясну продукцію у Китай для запобігання коронавірусної інфекції.

 

У 2021 році Держпродспоживслужба відкрила та відновила доступ на іноземні ринки для 81 групи товарів українських виробників у 21 країні.

 

Загалом Україна за 2021 рік експортувала товарів на суму 68,2 мільярда доларів. Річний показник 2021 року перевищує торішній (2020 рік) на 18,9 мільярда доларів або на 38,3%.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.