Завантаження...

3 мільйони логістичних компаній вимагають...

3 мільйони логістичних компаній вимагають...

Асоціації-члени Міжнародної спілки автотранспорту (IRU) звернулися до урядів усіх країн із закликом в екстреному порядку вжити заходів щодо усунення поточних збоїв у глобальному ланцюжку поставок.

 

Рада IRU з вантажних перевезень, що представляє більше 3 млн. логістичних операторів по всьому світу, одноголосно підтримала заклик до урядів: прискорити впровадження інструментів цифрової торгівлі, припинити безглузді обмеження, що вводяться через пандемію коронавірусу, а також терміново вжити заходів щодо скорочення нестачі водіїв та зниження цін на пальне.

 

«Збої в ланцюжку поставок щодня викликають серйозні проблеми у моєму регіоні на перехресті євразійської та світової торгівлі, як і в більшості інших країн. Логістичні компанії роблять все можливе, але урядам також потрібно діяти зараз, щоб товари продовжували рух», – зазначив Аслі Шалік, президент Ради з вантажних перевезень IRU.

 

Ухвалена Асоціаціями-членами IRU резолюція закликає уряди діяти в чотирьох напрямках:
 
1. Зменшити завантаженість портів та відновити торгові потоки за рахунок прискорення впровадження цифрових інструментів спрощення процедур торгівлі, у тому числі для конвенцій ООН CMR та TIR.

 

2. Розблокувати рух вантажівок, відмовившись від непотрібного та часто політично мотивованого прикордонного Covid-контролю та обмежень на водіння, відновивши свободу пересування для транспортних працівників.

 

3. Усунути нестачу водіїв вантажівок за рахунок зниження кваліфікаційного віку професійних водіїв до 18 років, прискорення процесу отримання водійських віз та заохочення навчальних місць, які залучають велику кількість жінок у цю професію.

 

4. Заморозити або скоригувати податки та збори на пальне, щоб нівелювати зростання цін на нього.

 

«У зв'язку з наближенням свят наприкінці року споживачі вже починають розплачуватись за цей безлад у ланцюжку поставок. Нам потрібно, щоб уряди діяли зараз, щоб уникнути затримок та нестачі продуктів до кінця року та у 2022 році», – сказав Умберто де Претто, генеральний секретар IRU.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.