Завантаження...

25 травня відбудеться Freight Forwarders Forum 2023 – ключова подія української логістики

25 травня відбудеться Freight Forwarders Forum 2023 – ключова подія української логістики

Місцем проведення події стане комфортабельний M1 Hotel в Одесі з видом на море та новий контейнерний термінал. Тож представники транспортно-експедиторської та логістичної галузі зможуть у надихаючій атмосфері обговорити можливості для відновлення та розвитку під час та після війни.

Це буде перший Форум під час воєнного стану, оскільки попередній був ще до повномасштабного російського вторгнення. Планується участь до 100 осіб, тож ця подія стане наймасштабнішою в галузі з початку військового стану, забезпечивши чудові можливості для нетворкінгу.Теми, які на часі

Під час Форуму планується обговорення наступних питань: 

  • Інструменти підтримки бізнесу, зокрема транспортно-логістичного сектору.
  • Грантові програми для реалізації проектів з розвитку транспортно-логістичного сектору.
  • Можливості не фінансової підтримки бізнесу.
  • Перспективні проекти з розвитку транспортно-логістичного сектору України.
  • Нові ланцюжки постачань.
  • Трансформація та зміни логістичного забезпечення та обслуговування.
  • Досвід трансформації та розвитку транспортно-експедиторських компаній під час війни.
     

На Форум запрошуються представники сфери, які хотіли б долучитися до обговорення стратегічного та операційного розвитку логістики загалом та дізнатись про бачення розвитку конкретних галузевих компаній зокрема. Також під час івенту будуть присутні представники фінансово-кредитних інституцій, агенцій та фондів підтримки бізнесу, які поділяться інформацією стосовно існуючих проектів та інструментів допомоги для бізнесу.

Таким чином, Форум об’єднає топових спеціалістів галузі та дасть можливість учасникам краще зорієнтуватися в можливостях та перспективах розвитку. 

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.